Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 560Hz 1200x2608 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 2560Hz PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 2000 nits (HBM), 3500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Batarya | 6.500 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 163.3 x 77.8 x 7.9 mm or 8.3 mm |
| Ağırlık | 218 g or 220 g (7.69 oz) |
| Renkler | Black, White, Denim Blue |
| Çıkış fiyatı | €619.99 |
Performans testleri
| AnTuTu | 3.862.914 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 3.777 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 11.668 |