Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 144Hz 1080x2392 |
| Panel | AMOLED, 144Hz, 700 nits (typ), 850 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, HyperOS 2 |
| Yonga seti | Qualcomm SM6375 Snapdragon 6s Gen 3 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.3 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 33 W |
| Boyutlar | 169.4 x 80.4 x 8.4 mm (6.67 x 3.17 x 0.33 in) |
| Ağırlık | 217 g (7.65 oz) |
| Renkler | Black, White |
| Çıkış fiyatı | About 160 EUR |