Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 11.2" 144Hz 2136x3200 |
| Panel | IPS LCD, 68B colors, 144Hz, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 2 |
| Yonga seti | Qualcomm SM7675-AB Snapdragon 7+ Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X4 & 4x2.6 GHz Cortex-A720 & 3x1.9 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 732 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 8.850 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 251.2 x 173.4 x 6.2 mm (9.89 x 6.83 x 0.24 in) |
| Ağırlık | 500 g (1.10 lb) |
| Renkler | Gray, Blue |
Performans testleri
| AnTuTu | 1.647.728 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 1.873 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 5.149 |