Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.83" 120Hz 1280x2772 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, 2000 nits (HBM), 3500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500s (3 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.73 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720) |
| GPU | Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Batarya | 8.500 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 162.9 x 77.9 x 8.2 mm (6.41 x 3.07 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 218 g (7.69 oz) |
| Renkler | Black, White, Blue |
| Çıkış fiyatı | €439.90 |
Performans testleri
| AnTuTu | 3.037.573 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 2.733 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 8.690 |