Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.88" 120Hz 720x1640 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 600 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 2 major Android upgrades |
| Yonga seti | Unisoc T7250 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 3 GB |
| Depolama | 64GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 5.200 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 171.8 x 79.8 x 8.3 mm (6.76 x 3.14 x 0.33 in) |
| Ağırlık | 193 g (6.81 oz) |
| Renkler | Black, Sky Blue |
| Çıkış fiyatı | ₹ 10,499 |
Xiaomi ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR