Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.83" 120Hz 1280x2772 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, Dolby Vision, 3200 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 2 |
| Yonga seti | Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.7 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 810 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 200 MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Batarya | 6.500 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 163.3 x 78.3 x 8.2 mm or 8.5 mm |
| Ağırlık | 207 g (7.30 oz) |
| Renkler | Glacier Blue, Mocha Brown, Black |
| Çıkış fiyatı | €449.90 |
Xiaomi ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR