Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.77" 120Hz 1080x2392 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, 800 nits (typ), 3200 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 2 |
| Yonga seti | Qualcomm SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 128GB/256GB/512GB |
| Ana kamera | 108 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Batarya | 5.520 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 164 x 75.4 x 7.4 mm (6.46 x 2.97 x 0.29 in) |
| Ağırlık | 178 g (6.28 oz) |
| Renkler | Black, Glacier Blue, Mist Purple |
| Çıkış fiyatı | €199.00 |
Xiaomi ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR