| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.83" 120Hz 1280x2772 |
|---|
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 3500 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500s (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (1x3.73 GHz Cortex-X925 & 3xX.X GHz Cortex-X4 & 4xX.X GHz Cortex-A720) |
|---|
| GPU | Immortalis-G925 MC12 |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 20 MP |
|---|
| Batarya | 9.000 mAh |
|---|
| Şarj | 100 W |
|---|
| Boyutlar | 163 x 77.9 x 8.2 mm (6.42 x 3.07 x 0.32 in) |
|---|
| Ağırlık | 219 g (7.72 oz) |
|---|
| Renkler | Black, White, Blue, Orange |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 260 EUR |