Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.59" 120Hz 1268x2756 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 3500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8500 Ultra (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.4 GHz Cortex-A725 & 3x3.2 GHz Cortex-A725 & 4x2.2 GHz Cortex-A725) |
| GPU | Mali-G720 MC8 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Batarya | 7.560 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 157.5 x 75.2 x 8.2 mm (6.20 x 2.96 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 204 g (7.20 oz) |
| Renkler | Black, White, Mint |
| Çıkış fiyatı | About 240 EUR |
Performans testleri
| AnTuTu | 2.809.170 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 1.729 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 6.949 |