Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 720x1600 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 650 nits (typ), 800 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Unisoc T7250 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64GB/128GB/256GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 6.000 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 171.6 x 79.5 x 8.2 mm (6.76 x 3.13 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 208 g (7.34 oz) |
| Renkler | Black, Gold, Green |
| Çıkış fiyatı | About 120 EUR |
Performans testleri
| AnTuTu | 401.382 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 436 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 1.457 |