| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.83" 120Hz 1280x2772 |
|---|
| Panel | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, Dolby Vision, 1800 nits (HBM), 3200 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 2 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (1x2.7 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
|---|
| GPU | Adreno 810 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 32 MP |
|---|
| Batarya | 6.500 mAh |
|---|
| Şarj | 100 W |
|---|
| Boyutlar | 163.3 x 78.3 x 8.3 mm (6.43 x 3.08 x 0.33 in) |
|---|
| Ağırlık | 206 g (7.27 oz) |
|---|
| Renkler | Black, Green, Silver |
|---|
| Çıkış fiyatı | €288.20 |