Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.83" 165Hz 1280x2772 |
| Panel | AMOLED, 68B colors, 165Hz, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 3500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | MediaTek Dimensity 9500 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
| GPU | Mali-G1 Ultra MC12 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Batarya | 8.550 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 162.9 x 77.9 x 8.2 mm (6.41 x 3.07 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 227 g (8.01 oz) |
| Renkler | Silver, Blue, Black |
| Çıkış fiyatı | About 440 EUR |