Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 9.7" 120Hz 1280x2048 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 500 nits (typ), 600 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.9 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64GB/128GB |
| Ana kamera | 8 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.600 mAh |
| Şarj | 18 W |
| Boyutlar | 226.5 x 148 x 7.4 mm (8.92 x 5.83 x 0.29 in) |
| Ağırlık | 406 g (14.32 oz) |
| Renkler | Graphite Gray, Silver |
| Çıkış fiyatı | About 160 EUR |