Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2014 |
|---|---|
| Ekran | 4.5" 540x960 |
| Panel | Color / IPS TFT 16,7 millions colors 540 x 960 px (4.50") 245 ppi ∼66.1% screen-to-body ratio |
| İşletim sistemi | Android 4.3 Jelly Bean |
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 200 8212 Processor clock: 1.20 GHz Number of cores: 4 GPU: Adreno 302 |
| RAM | 1 GB |
| Depolama | 4 GB Buy memory card |
| Batarya | 2.000 mAh |
| Boyutlar | 130.00 x 65.00 x 7.50 mm |
| Ağırlık | 115.00 g Buy case |